Miejsce idealne dla dzieci

Rowy, to miejscowość, która dostosowana została do potrzeb małych turystów. Na pewno, gdy przybędą one w nadmorskie strony z rodzicami, nie będą mogły narzekać na nudę. Jest to możliwe, dzięki atrakcjom, jakie specjalnie dla nich zostały przygotowane.

Jedną z nich jest Bajkolandia. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą zapoznać się z wszelkiego rodzaju urządzeniami, które wydają dźwięki oraz różne sygnały świetlne. Zainteresowanie dzieci jakimi zabawami będzie na pewno niezwykle duże. Szczególnie tych najmłodszych.

Dla dzieci zainteresowanych motoryzacją, Rowy przygotowały Bajkową Ciuchcię. Jest to kolorowy pojazd, którym można zwiedzić całą okolicę. Będzie to dla każdego dziecka ogromna frajda, jeśli będzie mogło przejechać się takim pojazdem.

Będąc w lipcu lub sierpniu ze swoim dzieckiem w Rowach, jeśli tylko będzie się miało szczęście, można trafić na Cyrk Paradę. Dziecko na pewno zachwycone będzie możliwością oglądania na żywo różnego rodzaju pokazów akrobatycznych, jak i zwierząt charakterystycznych dla cyrkowych pokazów.

Dla dzieci uzdolnionych artystycznie, w parku w centrum Rowów przygotowana została specjalna scena. Organizowane są tam różnego rodzaju pokazy z udziałem dzieci oraz konkursy. Można zostawić tam dziecko, którym będą się zajmowali organizatorzy. Dziecko będzie miało w tym miejscu okazję potańczyć i bawić się.