Wyjątkowe wakacje nad morzem

Polskie morze staje się równie atrakcje, co zagraniczne nadmorskie kurorty. Coraz więcej turystów woli jechać nad Bałtyk niż tułać się po Hiszpanii czy Grecji. Nie ma co się dziwić, jeśli nad polskim morzem są takie miejscowości jak Rowy.

Jest to miejscowość znajdująca się w gminie Ustka, w której można spędzić niezwykle udany czas na zwiedzaniu jak i wypoczynku. Plaża znajdująca się w tym regionie jest piaszczysta. Dzięki temu, na pewno nikt nie będzie mógł narzekać na to, że jest mu twardo. Ponadto, morze w Rowach również jest niezwykle czyste. Dzięki temu, będzie się miało możliwość kąpieli, która w żadnym aspekcie nie będzie zagrażała naszemu zdrowiu.

Plaże w tym miejscu polskiego morza podzielone zostały na dwie strefy: zachodnią i wschodnią. Do zachodniej części ma się możliwość dojścia od czterech stron z centrum miasta. Natomiast do wschodniej, tylko z jednej strony.

Zarówno amatorzy opalania się w stroju kąpielowym jak i opalania toples, znajdują tu odpowiednie miejsce dla siebie. W Rowach znajduje się specjalnie wyznaczona plaża dla Nudystów. Dzięki temu, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce do kąpieli słonecznych. Polskie morze daje pod tym względem wiele możliwości.